Rektor UKF ocenil výnimočných študentov

Oceňovanie úspešných študentov Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, ktorí sa zaslúžili o šírenie dobrého mena našej univerzity a jej reprezentáciu doma i v zahraničí úspechmi v študijnej oblasti, v oblasti vedy, umenia, športu či kultúry, je tradičným podujatím Študentských dní nitrianskych univerzít 2023. Tento rok sa oceňovanie pri príležitosti 17. novembra – Dňa boja za slobodu a demokraciu a Medzinárodného dňa študentstva – uskutočnilo 21. novembra 2023.

Medzi ocenenými nechýbali ani čtudenti Pedagogickej fakulty.

Bc. Nikola Molnárová, študentka 1. ročníka magisterského štúdia v študijnom programe učiteľstvo telesnej výchovy a pedagogiky

Bc. Ladislav Medvec, DiS. art., študent 2. ročníka magisterského štúdia v študijnom programe učiteľstvo hudobného umenia

Viac o ocenených na www.ukf.sk