Úspech študentov na medzinárodnej súťaži ŠVOUČ

Študent Katedry techniky a informačných technológií PF UKF Bc. Erik Krajinčák a študentka Katedry pedagogiky PF UKF Bc. Libuša Gužíková sa 3. decembra 2020 zúčastnili na štrnástom ročníku medzinárodnej súťaže ŠVOUČ, ktorú organizovala Univerzita Palackého v Olomouci. Súťaž ŠVOUČ prebiehala online prostredníctvom platformy ZOOM a súťažiaci boli rozdelení do troch sekcií::
1. Učiteľské odbory,
2. Pedagogické odbory,
3. Výtvarná tvorba.

Bc. Erik Krajinčák sa do súťaže v kategórii učiteľské odbory prihlásil s prácou Digitalne laboratórium automatizácie, ktorá vychádza z jeho diplomovej práce s názvom Vyučovanie programovania pomocou mikrokontrolérov, ktorú vypracováva pod vedením Mgr. Miroslava Šeba, PhD.
Bc. Libuša Gužíková vychádzala z diplomovej práce s názvom Možnosti pedagogickej intervencie podporujúcej sociálnu integráciu žiaka s poruchami správania na primárnom stupni vzdelávania, ktorú píše pod vedením PaedDr. Vladimíry Poláčkovej, PhD.
V silnej konkurencii zahraničných študentov obsadili spoločne krásne tretie miesto.

Za tento úspech im srdečne gratulujeme.

Text: Mgr. Miroslav Šebo, PhD., PF – Katedra techniky a informačných technológií

svoc