PF opäť sprístupnila svoje priestory v rámci DOD

Dňa 13. februára 2020 Pedagogická fakulta UKF opäť otvorila svoje brány záujemcom o štúdium počas Dňa otvorených dverí. V priebehu dňa si mohli uchádzači o štúdium prezrieť všetky priestory fakulty, prednáškové miestnosti, učebne, priestory všetkých katedier disponujúcich aj špeciálnymi učebňami: priestory Katedry hudby, Katedry výtvarnej tvorby a výchovy na Dražovskej ulici a Katedry telesnej výchovy a športu na Triede Andreja Hlinku. Všetkých sedem katedier fakulty si pripravilo pre záujemcov bohatý program, počas ktorého mohli študenti stredných škôl získať potrebné informácie o štúdiu a študijných programoch, ako aj zúčastniť sa workshopov a rôznych zaujímavých, zážitkových aktivít. Takto sa mohli uchádzači oboznámiť so spôsobom výučby, práce so študentmi alebo vidieť tvoriť a pracovať študentov-vysokoškolákov, pretože niektoré workshopy viedli práve aktuálni študenti fakulty. Súčasťou programu DOD bola aj vernisáž výstavy študentských prác študentov Katedry výtvarnej tvorby a výchovy AUDIT leto/zima 2019 v Galérii Univerzum PF UKF.

Text: Vedenie PF UKF
Foto: Mgr. Branislav Ziman