Hodnotenie vzdelávania

Dotazník pre študentov

  

 

 

Pedagogická prax

 

 PRAX V CENTRE farba

Muzikálové predstavenie

Katedra hudby Pedagogickej Fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre v spolupráci so Starým divadlom Karola Spišáka v Nitre Vás pozývajú na populárne muzikálové predstavenie Pomáda autorov Jima Jacobsa a Warrena Caseyho v podaní študentov Katedry hudby PF UKF v Nitre z odboru Učiteľstvo hudobno-
dramatického umenia.
Predpremiéra predstavenia sa koná 1. marca 2017 o 18.00 h v Štúdiu Tatra v priestoroch Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Premiéra predstavenia zaznie 8. marca 2017 o 18.00 h v Štúdiu Tatra v priestoroch Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Rezervácia lístkov na tel. č.: 0919/324 339 a 0914/ 191 184.
Srdečne Vás pozývame na predstavenie, ktoré vo filmovom spracovaní nezabudnuteľne zvečnili John Travolta a Olivia Newton-Johnová.
Muzikál spracúva tému života americkej stredoškolskej mládeže z 50. rokov 20. storočia, pričom tu vystupujú aj postavy „tvrdých chlapcov“ z robotníckej triedy, tzv. greaserov, odkiaľ pochádza aj pôvodný anglický názov muzikálu – Grease. V muzikáli, prekypujúcom populárnymi melódiami, sú spracované viaceré sociálne témy rezonujúce v tej dobe medzi stredoškolskou mládežou.
 
FB
 
 
Plagát muzikál Pomáda

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem