Deň otvorených dverí 2017

Deň otvorených dverí 16.02.2017 prebieha na všetkých fakultách Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, aj na Pedagogickej fakulte. Záujemcovia o štúdium sa touto formou môžu oboznámiť so systémom výučbyna jednotlivých fakultách a pozrieť si výučbové, výskumné, technologické a knižničné priestory fakúlt
spojené s odborným výkladom. Okrem informácií o študijných programoch a podmienkach prijímacieho konania a dôležitých termínoch, sa dozvedia aké sú možnosti semestrálneho študijného pobytu študentov v zahraničí, o spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami, o uplatnení absolventov študijných programov.

Program a sprievodné podujatia

Pedagogická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre
Dražovská cesta 4 - google mapa
Autobusy MHD