Hodnotenie vzdelávania

Dotazník pre študentov

  

 

 

Pedagogická prax

 

 PRAX V CENTRE farba

Daruj krv...

Vážení priatelia, v dňoch 8. februára až 11. marca 2016 sa uskutoční už 21. ročník kampane Valentínska kvapka krvi (VKK),   ktorá je zameraná na oslovovanie darcov krvi hlavne z radov mladých ľudí, ale aj rodinných príslušníkov a opakovaných darcov krvi. Tento rok nesie podtitul „rozdajme sa pre druhých“ a hlavnou myšlienkou kampane je želanie skorého uzdravenia pre človeka, ktorý bude potrebovať darovanú krv.
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Pedagogická fakulta v spolupráci s  Národnou transfúznou službou SR (NTS SR) a Slovenským červeným krížom pripravila pre vás podujatie -  Valentínska kvapka krvi - 9. 3. 2016 v budove PF v Nitre na Dražovskej ceste č. 4, vo vestibule, od 8:00 do 11:00 hod.
Privítame všetkých darcov, hlavne z radov našich študentov, zamestnancov a budeme radi, ak sa do tejto akcie zapojí aj široká verejnosť. Podujatie má celoslovenskú pôsobnosť a jeho cieľom je šíriť myšlienku darcovstva krvi.
 
VKK2016
 

 

Valentínska kvapka krvi na PF UKF

9. 3. 2016 sa v priestoroch vestibulu na PF UKF na Dražovskej ceste uskutočnilo podujatie Valentínska kvapka krvi. V priebehu dopoludnia darovalo najvzácnejšiu tekutinu 37 študentov a zamestnancov UKF, za čo im patrí vďaka a ocenenie. Pracovníci Národnej transfúznej stanice vyjadrili radosť z pokračujúcej spolupráce, ktorá v danej oblasti napreduje a z pohľadu uplynulých rokov sa stáva tradíciou.

Za organizačný tím

Mgr. Andrea Juhásová, PhD.

 
 
DSC 2473
DSC 2480
DSC 2487
DSC 2497
DSC 2505
 
DSC 2510

Táto webová stránka používa cookies.

Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rozumiem