Hokejový turnaj

Dňa 4.11.2015 sa na zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu, Bratislava - Ružinov konal Hokejový turnaj univerzít

Slovenskej republiky 2015.

Organizátori: Slovenská asociácia univerzitného športu (SAUŠ), Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH), Mestská časť Bratislava – Ružinov (MČ BA - Ružinov) a Ružinovský športový klub (RŠK) zvládli prípravu podujatia na výbornej úrovni. Turnaja sa zúčastnilo 8. mužstiev z univerzít celého Slovenska. Študenti UKF v Nitre pod vedením PaedDr. Jaroslava Krajčoviča, PhD. z KTVŠ PF UKF po troch vyhratých zápasoch vo svojej skupine: UKF-STU BA 4:1, UKF-UPJŠ KE 5:0, UKF-UNIZA 6:0 nastúpili do finále proti obhajcovi prvenstva z minulého roku Univerzite Komenského v Bratislave. Nakoniec po náročnom zápase im podľahli 0:2 a obsadili 2. miesto. Chlapcom blahoželáme k úspechu a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu UKF!!!

Súpiska:
Šumichrast Martin, Stankovič Patrik, Paluš Martin, Paluš Michal, Ivan Mário, Bránik Matúš, Caglevič Petar, Konc Richard, Fiala Tomáš, Vrťo Juraj, Ozimák Denis, Fúska Ivan, Gašparovič Juraj, Megyesy Tomáš, Pitkanič Mário, Bevilagua Miroslav, Luley Filip, Kišš Matej, Piačka Edmund, Konc Daniel, Bačkor Patrik, Halo Juraj, Karaffová Paulína

Doc. PaedDr. Nora Halmová, PhD.
                                                             vedúca KTVŠ PF UKF

hokejovyturnaj