eLearning 2015

Doktorandi katedry KLIŠ Peadogogickej fakulty úspešní na 15. ročníku medzinárodnej súťaže eLearning

Študenti 3. ročníka denného doktorandského štúdia programu didaktika anglického jazyka a literatúry na katedre KLIŠ Mgr. Jana Puschenreiterová a Mgr. Juraj Datko získali cenu odbornej poroty za ucelený on-line kurz Multimédiá vo výučbe cudzích jazykov na 15. ročníku medzinárodnej súťaži a konferencii eLearning, usporiadanej Univerzitou Hradec Králové v Českej republike, ktorá sa konala 11. - 12.  novembra 2015. Zámerom súťaže je predstaviť najlepšie výukové produkty využívajúce informačné technológie vytvorené v posledných dvoch rokoch, podporovať tvorbu v tejto oblasti, umožniť porovnanie eLearningových produktov a posilniť všeobecné povedomie o možnostiach vzdelávania s podporou moderných technológií. Blahoželáme k medzinárodnému úspechu.

elerning